Výroba slizu

Slizománie

Sliz je aktuálně hitem číslo jedna a (nejen) děti ho milují. Dopřejte jim proto přirozenou radost a zábavu, kterou zažijí při jeho výrobě. S naší dílničkou na ně čeká dobrodružství, na které budou ještě dlouho vzpomínat a navíc si hotový sliz odvezou s sebou domů. Skvělou zprávou je, že ho zvládne vyrobit opravdu každý.

Pokud chcete výrobou slizu dětem zpestřit například rodinnou oslavu, promo akci, nebo třeba dětský den, pak vám vše potřebné na domluvené místo nejen dovezeme a samozřejmě budeme s Vámi. Naše dílnička je nenáročná na prostor.  Určitě se bez problémů vejde do vaší firmy, salónku nebo třeba na zahradu. Aby byly všechny děti spokojené a bylo možné se jim naplno věnovat, doporučujeme naší dílničku využít pro skupinky od 4 do 8 dětí.

Že byste rádi tuhle zábavu dopřáli vašim kreativním zaměstnancům? Není problém, vyrobený sliz skvěle poslouží jako antistresová pomůcka a při samotné výrobě se lidé skvěle odreagují. Budou mít možnost poznat se v odlehčené atmosféře a dost možná k sobě budou mít o něco blíž. To vše se jim při další profesní spolupráci bude jistě hodit ;).

 

NAROZENINOVÉ OSLAVY PLNÉ SLIZU


Co by to bylo za narozeninovou oslavu bez slizu! Ano, je to tak, děti milují sliz. Nejen, že je jim příjemný na omak, ale vyžívají se také v jeho výrobě. Zapomeňte na tuctové oslavy, které se každý rok opakují se stále stejným scénářem. Ohromte vaše hosty touto originální zábavou, kterou si ve finále užijí nejen děti, ale i jejich rodiče. Odměnou bude nejen společně strávený čas, ale také vyrobená hračka, kterou si děti navíc odnesou domů. A pokud by se náhodou stalo, že se sliz dostane třeba na oblečení, postačí vám k jeho odstranění úplně obyčejná voda a ocet. Děti si tak se svými kamarády mohou užít den plný skutečné zábavy bez zábran

Firemní dílničky

Sliz – hmota, kterou děti milují a vůbec nezáleží na jejich věku. A buďme upřímní – oblíbený je i u dospělých. Naše dílnička je jedinečnou příležitostí k tomu, jak si užít společný čas a ještě si domů odnést sliz, který si buď vaše děti, nebo vy sami vyrobíte přesně podle vaší aktuální nálady.

Jak to bude probíhat?

Nejdříve se společně přivítáme, poté si sednete k pracovním stolům a budete se moci věnovat vlastní tvorbě. Celou dobu vám budeme k dispozici. Svého „slizouna“ si tak krok po kroku stvoříte k obrazu svému. Nemusíte se rejpat, protože barviv, ozdob i třpytek máme hromadu. U nás stoprocentně platí to, že se fantazii meze nekladou, takže už stačí jen se k nám přihlásit.

Napište nám!

Do poptávky uvádějte místo, odhadovaný počet dětí a časový rozsah. My vám rádi obratem zpracujeme nezávaznou kalkulaci.