Face painting – malování na obličej

Zde uvedená nabídka je jen základním shrnutím našich dovedností a možností. Nebojte se nás kdykoli kontaktovat s jakýmkoli dotazem, připomínkou, či námětem.

Malování na obličej, neboli facepainting je stále oblíbenější atrakcí pro děti všeho věku. Mějte ho na své akci i vy! Ať už pořádáte soukromou oslavu pro pár lidí, nebo velkou akci se stovkami, ba tisícovkami návštěvníků, jsme tu pro vás!

Kam se malování na obličej hodí? Možnosti jsou nevyčerpatelné. Na svých cestách jsme již navštívili oslavy narozenin, svatby, dětské tábory, karnevaly, jarmarky, trhy, vernisáže výstav, dny dětí, mikulášské oslavy, sportovní zápasy i dny pro zákazínky pořádané firmami jako zpříjemnění návštěvy pro ty, kdo k nim zamíří.

Zajistíme malování na obličej pro:

  • soukromé oslavy
  • akce pro děti
  • veřejné akce
  • firemní večírky
  • umělecký Facepainting
  • den s malováním na obličej
  • skupinové fotografie

(pro ukázky práce z jednotlivých typů akcí pokračujte níže)

Soukromé oslavy

Chcete svým hostům zajistit nezapomenutelný zážitek? Přichystejte jim překvapení v podobě malování na obličej! Oslavenci a další hosté se mohou rázem změnit v princezny, příšery, nebo oblíbené postavy. Dětem půjčíme barvy, aby si mohly pod dohledem malířek samy vyzkoušet, jaké to je někoho ozdobit a naučíme je základní vzory a triky. Zvládneme namalovat téměř vše, co si kdo vymyslí. A málokdy odcházíme z oslavy, kde by se k malování nakonec nenechal zlákat někdo dospělí. Kdo říká, že dětem nemůže být i 70 let? 😉 Více informací naleznete ZDE.
Již jsme malovali na svatbě, křtinách, 30. i 5. narozeninách, setkání s přáteli, oslavě narození dítěte i rodinných setkáních u významného jubilea praprarodičů. Kam nás pozvete Vy?

Akce pro děti

Důvodů, proč dětem udělat radost, je přece tolik - Den dětí, konec školního roku, rozloučení s prázdninami, pasování prvňáčků, noc v knihovně, karnevaly, ... je potřeba říkat více?

Veřejné akce

Chcete kolem sebe na své akci vidět samé usměvavé tváře? Můžeme vám s tím pomoci. 😉 Zvládneme akce s očekávanou návštěvností od desítek, po stovky návštěvníků. Malování na obličej je atrakcí, která zaručeně přitáhne pozornost. Navíc se o ni téměř nemusíte starat! Vše obstaráme my - zajistíme dostatečný počet školených malířek a upravíme nabídku vzorů podle tématu vaší akce a dalších přání. Pomalujeme děti i dospělé, to vše s profesionálním přístupem ke všem. Nechceme se chlubit, ale nejednou se stalo, že jsme byli hlavním lákadlem celé akce. A co víc vám může pomoci k propagaci, než spokojení návštěvníci?
Již jsme malovali pro firmy jako jsou Decathlon, Kaufland, Česká spořitelna či IMB, pro obce Benátky nad Jizerou, Mečeříž, Brodce či Vestec, i pro malé společnosti a živnostníky.
Ale také pro sportovní týmy (Brno Alligators, Kanonýři Svitavy), muzea (Dobrovické muzea) nebo pro domovy seniorů. V rámci speciálních kampaní jsme se ocitli v nákupních střediscích Bondy, Olympia či Frýda. Naše flexibilní služby za výhodné ceny zkrátka může využít každý.

Firemní večírky

Mají Vaše večírky rodinnou, uvolněnou atmosféru? Že ne? To na nich asi nemáte malování na obličej. 🙂 Je totiž ideální volbou jak se společně s kolegy odreagovat od denních povinností a shonu. A co teprve, když na večírku máte i rodinné příslušníky nižšího věku - úspěch zaručen.
Večírek si s námi již užily firmy jako Monster, Randstadt, nebo Česká zemědělská univerzita.

Umělecký Facepainting

Potřebujete zaujmout? Tváře vašich hostesek můžeme vyzdobit tak, že si jich všimne každý! Umělecké malování na obličej se od běžného liší precizností provedení a časem, který zabere. Vytvořit jednu masku může zabrat až 50 minut! Ale výsledek stojí za to. A pokud byste chtěli ještě větší pozornost, koukněte na naší galerii Bodypaintingu.

Den s malováním na obličej

Vlastníte dětskou kavárnu, prolézkárnu, hernu, či jiné podobné místo, kam si všichni chodí hrát a bavit se? Z malování na obličej může být vítaná atrakce navíc. Předběhněte konkurenci!

Skupinové focení

Malování na tělo či obličej ozvláštní každou skupinovou fotografii, ať už jde o fotografování zájmových kroužků, táborových turnusů, nebo rodiny. Drobné ornamenty jsou příjemným ozvláštněním třídního tabla.