O nás

Nic nerozjasní den tak, jako úsměv na tváři 🙂

Malovaný obličej sdružuje dohromady lidi, které baví rozdávat radost. Největší odměnou je pro nás dobře odvedená práce a spokojený zákazník. Malování nás baví a jelikož bychom se mu rádi věnovali naplno, rozhodli jsme se nabízet facepainting v Brně, Praze, Plzni, Českých Budějovicích a Benátkách nad Jizerou za přístupné ceny, které si může dovolit každý. Máme rádi výzvy a každá akce je pro nás malým dobrodružstvím, během kterého poznáme desítky nových lidí, stále dokola žasneme nad dětskou fantasií a přitom se snažíme nabídnout Vám to, co je nejdůležitější – radost!

Malování na obličej a na tělo není totiž jako malování na plátno či papír – každá tvář či tělo jsou jiné a je na malířce, aby dokázala zcela využít potenciál klientova těla. Zvýraznit jeho krásu a dovolit malovanému stát se na chvíli tím, čím chce. Ať už je to motýl, princezna, Spider-man, nebo modelka s celým tělem pokrytým barvami.


Malovaný obličej – Náš tým

Bára W.

jáMalířka, zakladatelka Malovaného obličeje

Kde může malovat: Benátky nad Jizerou, Praha, Brno, Mladá Boleslav a okolí

Pár slov o mně: Jsem veselá, upovídaná a aktivní studentka biologie. Kromě malování se věnuji i recitaci, amatérskému divadlu, hře na klavír, literatuře a v poslední době i tanci. Umění je totiž nedílnou součástí mého života. Malování a kreslení jsem si oblíbila jako prostředek, kterým se dají vyjádřit pocity a sdělení, která nelze vyjádřit jinak. Na malování na obličej mě baví hlavně pocit radosti. Chvíle, kdy se dítě poprvé koukne do zrcátka a vidí svůj namalovaný obličej je nenahraditelná. 🙂 Děti mám ráda pro jejich bezprostřednost a mám zkušenosti i coby táborová vedoucí. Malování na tělo se věnuji od 15 let, kdy jsem bodypainting použila jako svou závěrečnou práci na ZUŠ J. A. bendy v Benátkách nad Jizerou.

 

 


Anička V.

aničkaMalířka

Kde může malovat: Benátky nad Jizerou, Praha a okolí

Pár slov o mně: Jsem Veselá v velkým V. 🙂 Přátelé o mě tvrdí, že mé jméno mě poměrně dobře vystihuje. Krom toho, že úsměvy ráda rozdávám na všechny strany, mám ráda smích i ve svém okolí, především ten dětský, který je podle mého tou nekrásnější odměnou za odvedenou práci. Světýlka, která se rozzáří v dětských očích, při pohledu na můj výtvor, jsou nepopsatelná.
Jsem absolventkou v oboru floristického designu a nyní se věnuji studiu zahradní architektury. Jsem též absolventkou Základní umělecké školy J. A. Bendy v Benátkách nad Jizerou. Baví mě vymýšlet různé barevné kreace, nejlepší pocit mám pak z toho, když se mé nápady setkají s úspěchem. Výtvarná činnost je i mým velkým koníčkem, věnuji se také drátování, kresbě a floristické tvorbě. S malováním na obličej jsem začala v létě 2015, takže se mám ještě hodně co učit, nicméně jelikož mě tato práce baví, učím se rychle.

 


Monika K.

12053279_972540832768658_1356673136_nMalířka

Kde může malovat: Brno a okolí

Pár slov o mně: Študujem v Brne na Masarykovej Univerzite, odbor botanika. Počas strednej školy som bola aktívny dobrovoľník a neskôr zamestnanec centra voľného času pre deti a mládež a člen rôznych študentských organizácii. Po príchode na VŠ mi začala účasť na mnohých podujatiach chýbať, a aj preto som sa zapojila do tohto projektu. Okrem dobrovoľníckej činnosti a vecami stým spojenými sa venujem aranžovaniu kvetov, pobytu v prírode, hre na gitaru a basgitaru a čítaniu.

 

 


 Anita D.

Malířka

Kde může malovat: Brno a okolí

Pár slov o mně: Jsem studentka francouzské sekce na Gymnáziu Matyáše Lercha v Brně. Již pátým rokem proto zdokonaluji svoji úroveň francouzského jazyka, ale souběžně se věnuji hře na klavír, ráda čtu a píšu, kreslím nebo maluji či sportuji. Již od malička jsem byla vedena ke kreativitě, navštěvovala jsem spoustu kroužků zaměřených na kreslení nebo keramiku. Jsem velmi společenská bytost, lidé jsou pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace a energie, děti nevyjímaje. Mám děti moc ráda, ráda si s nimi povídám a myslím si, že není nic upřímnějšího, než dětský smích. Malování na obličej propojuje výtvarnou činnost a kontakt s dětmi, proto jsem se rozhodla něco se v této oblasti přiučit.

 

 


Magda T.

Malířka

Kde může malovat: Brno a okolí

Pár slov o mně: Jsem studentka studující třetím rokem Učitelství pro mateřské školy na Masarykově univerzitě v Brně. Pocházím ze Slovenska z města Senica na Záhoří. Malování na obličej mě hrozně baví. I když jsem s ním začala teprve nedávno, hrozně mě naplňuje. Ostatně jako všechna práce s dětmi. Pracuji s nimi už dlouho a právě proto jsem si vybrala studium učitelství. Není snad na světě nic upřímnějšího, než dětská radost, když vytvoříte něco hezkého na té malé roztomilé tvářičce. Myslím si, že malování na obličej není jen o samotném malování a technice, ale spíše o tom, co do toho vkládáte a co se snažíte předat a dosáhnout. Někdy člověk nemusí být „Picasso“, aby dokázal vytvořit osobitý a krásný obrázek. Jinak ráda trávím čas s přáteli, hraji společenské hry, mám ráda divadlo, filmy, učím se hrát na kytaru a povinně i na klavír . Jsem veselá, společenská a plná energie, kterou ráda rozdávám.

 


 

Helena F.

Malířka

Kde může malovat: Brno, Boskovice, Olomouc, Šumperk, Zábřeh, Svitavy a okolí

Pár slov o mně: Kdo jsem? Zatím sama nevím, ale vím, co mě baví. Miluju umění. Začalo to v období, kdy jsem poprvé vzala pastelku do ruky. Nepamatuji si to, ale od toho máme maminky, které ví přece všechno nejlíp. Prošla jsem si základní uměleckou školou. Následovala střední škola obor – grafický design a než mě přijali na vysokou školu, pracovala jsem tak různě. Dnes jsem studentkou Masarykovy univerzity na oboru výtvarné výchovy a vizuální tvorby.To není tak podstatné. Důležité je, že umění je můj život. Učí mě, vychovává, je součástí mé osobnosti, promlouvá ke mně a je to věc, na kterou se vždy můžu spolehnout. Někdy mě znepokojuje, rozveseluje, přetrvává, naplňuje, uklidňuje.. Prostě nemá hranice ani meze. Samozřejmě k tomu patří i facepainting a bodypainting. Tímto tématem jsem se zabývala amatérsky pár let a nyní mám možnost vývoje díky skvělým lidem z Malovaného obličeje. Jinak jsem stejná jako ostatní, veselá, smutná, hodná, zlá, někdy hezčí, někdy rychlejší, někdy bláznivější, někdy vtipná. Těžko popisovat, radši to za sebe namaluji, dle situace.


 

Genaeva E.

Malířka

Kde může malovat: Brno a okolí

Pár slov o mně: V Čechách mi říkají Žeňa a jsem z Ruska. V Brně jsem již dva roky a moc se mi tady líbí. Mám ráda veškeré umění – malování, tancování, hraní na klavír atd. Ještě v Rusku jsem vystudovala baletní školu, nyní se věnuji hlavně grafice a kresbě. Jsem docela přátelská a mám péči o lidi které mám ráda. Podstatná součást mého života jsou přátelé.

 

 

 

 


  Anna P.

annaModelka

Ukázky práce: http://annapolak.tumblr.com/

E-mail: polakovaanicka@seznam.cz

Pár slov o mně: Jsem studentkou provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze. Ve svém volném čase hraji na kytaru a věnuji se divadlu. Fotila jsem například s Kateřina Novotná Photography, pravidelně spolupracuji s Incognito Photography a můžete mě vídat v různých reklamních kampaních. Momentálně mě zastupuje agentura Cast Me.

 

 

 


 Arighan

Admin, fotograf, poradce

E-mail: tokurek@seznam.cz

 

 

 

 

 

 


Nabízíme malování na obličej pro Brno, Prahu, Benátky nad Jizerou a okolí.