Modelování z balónků

Modelování z balónků

Na stránce se pracuje. Již brzy zde přibyde hezčí galerie našich výtvorů. 🙂

     Chcete na svoji akci ještě více zábavy? Můžeme vám pomoci! Kromě malování na obličej a dočasného tetování jsme naše služby rozšířili i o modelování z balonků!

     Náš balónkový kouzelník vás nezklame. Stejně, jako u malování platí, že je naše nabídka nadstandardní – z gumových hadů vytvoří nejen základní a známé motivy, jako jsou pejsci, jednoduché meče a květiny, ale také mnoho dalšího!

     V jeho repertoáru naleznete téměř celou ZOO – vaše děti si mohou odnést koně, myš, želvu, berušku, žirafu, psa, opici, rybu a další. V naší ZOO z balónků máme dokonce i dinosaury! Nebo máte doma malé bojovníky a rytíře? Vymodeluje jim celou zbrojnici. Helmice, štíty, meče a dýky mnoha tvarů a tipů a dokonce i pistole! Nebo máte domov plný princezen? Čekají na ně květiny, žezla a korunky.

 

     V případě zájmu může náš balónkový mistr děti naučit jednoduché triky, jak si vytvořit vlastní balónkové hračky. Vytvoří jim zábavu na dlouhé hodiny.

 

 

 

    Cena za hodinu modelování z balónků je 600 Kč (nejsme plátci DPH). V ceně jsou i všechny balónky, neplatí se další příplatek za balónek.

 modelovani-z-balonku-2 modelovani-z-balonku-3