Airbrush tetování

Novinka v našem sortimentu! Pořiďte si dočasné tetování za pár vteřin. A to zcela bezbolestně a bezpečně. Atrakce vhodná pro „puberťáky“, dospělé, i jako doplněk k malování na obličej na dětské oslavy nadchne každého, kdo chce mít na těle originální ozdobu.

O co jde

airbrush4Airbrush etování, které vypadá jako pravé, na vaši kůži naneseme speciálním rozprašovacím strojkem. Vytvořeno je z neškodné, hygienicky vyhovující barvy, která na kůži při správné péči vydrží déle než týden.

Disponujeme širokou škálou motivů a vzorů, po dohodě lze pro vaši oslavu zajistit tematické vzory na objednávku.  Nebo je libo firemní logo? Pro nás žádný problém. Vše je jen na domluvě. 🙂

Airbrush tetování je ideální na větší rodinné oslavy a akce, na rozlučky se svobodou, narozeniny, ale i velké akce pro veřejnost, kde zaručeně přiláká pozornost. Ideální je jeho kombinace s malováním na obličej, která zajistí, že naše malířka nadchnou „děti“ od 1 do 100 let.

Co je potřeba vědět

Abychom pro Vás mohli tuto atrakci přichystat, je na místě potřeba elektrická přípojka. V případě zájmu zajistíme za drobný příplatek elektrický agregát.

amazing-colorful-airbrush-tattoo-flash

Cena airbrush tetování

Cena za hodinu Airbrush tetování je 1500 Kč, bez ohledu na velikost tetovaných vzorů. V případě platby za jednotlivé motivy (na veřejných akcích) se cena pohybuje od 70 Kč do 250 Kč za motiv.

V řípadě, že objednáte Airbrush tetování zároveň s malováním na obličej, je cena za hodinu 1200 Kč.

Uložit

Uložit