Malování na obličej na soukromých oslavách

Dopřejte svým oslavencům nezapomenutelný zážitek!
Malujeme na oslavách pro děti i dospělé.

Malování na dětských oslavách

Děti si rády hrají. A ke hrám samozřejmě patří i trochu divadla – dítě může být ve svých představách kýmkoli, kým chce. Nebo se chce prostě líbit. 🙂 Ať je to tak, nebo tak, naše malování na obličej jim umožní stát se na chvíli kýmkoli si budou přát. Děti se mohou rázem proměnit v motýlky, princezny, dinosaury, hrdiny, nebo zvířata, jejich obličeje mohou ozdobit ornamenty nebo nápisy.

Naše malování na oslavě má jednu nepopiratelnou výhodu – rodiče nemusí dělat nic! V případě, že budete mít zájem, můžeme dětem půjčit barvy, aby se pomalovaly samy, nebo s nimi můžeme hrát speciální hry, během kterých zabavíme a namalujeme celou skupinu, zatímco rodiče si mohou užít chvilku pro sebe. 🙂

Naše malířky mají zkušenosti s dětmi coby vedoucí dětských táborů, jsou na práci s nimi zvyklé a rády se jim budou věnovat.

Tak neváhejte a připravte dětem nezapomenutelný zážitek! Objednejte malování na obličej na jejich oslavu ještě dnes.

Malování na oslavě pro větší děti (dospělé)

Nejen malé děti si rády hrají – i dospělí se rádi pobaví. Zajistíme vám malování na obličej (a další části těla) na rodinných oslavách i tematických party jako jsou Halloweenské nebo Valentýnské oslavy a plesy. Pořádáte ples ve filmovém stylu? Namalujeme vás, jako vaše oblíbené postavy. Retro? Vytvoříme puntíky, pruhy, nebo vás přetvoříme do “komiksových” postav ve stylu pop-art. Poradíme si i s klubovými diskotékami, kde zazáříte s našimi UV barvami, nebo s naturistickým happeningem, kde se rozhodně nebudeme omezovat jen na obličej. 🙂

Pokud pořádáte velkou celodenní oslavu – kulaté narozeniny, svatbu, nebo se budete bavit jen tak, malování na obličej je způsob, vaše hosty pobavit za přístupnou cenu. Pokud chcete na oslavě originální atrakci, ozvěte se nám.

Protože malování na obličej a na tělo je skutečně pro každého. 🙂

A_IMG_1036

Nabízíme malování na obličej pro Brno, Prahu, Benátky nad Jizerou a okolí.