Naše nabídka

 

Zkrášlíme vaši kůži drobnými ornamenty i "celoplošnou malbou". Zkrátka vás zmalujeme, podle přání! 🙂

Naše zkušené malířky zajistí malování na obličej na malé oslavě narozenin, na svatbě i na velké rodinné oslavě. Můžete si nás pozvat na svou akci, od sportovních klání, přes karnevaly a dětské dny až po jarmarky. Nebo chcete, aby vaše firma zaujala zákazníky? Nechte si od nás zkrášlit hostesky, či vytvořit působivou reklamní fotografii.

Nabízíme:


MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

MALOVÁNÍ NA TĚLO

MALOVÁNÍ PRO MAMINKY


MODELOVÁNÍ Z BALÓNKŮ

DOČASNÉ TETOVÁNÍ

NOVINKA
NOVINKA

Co je co:

  • Face painting - malování na obličej je kratochvíle vhodná na soukromé oslavy o 5 lidech i na velké veřejné akce s tisíci návštěvníky. Jedním si můžete být jistí - přitáhne pozornost, zlepší náladu a zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Zajístíme jej na soukromé oslavy, firemní večírky a veřejné akce. Zajistíme umělecký face painting i tematické malování skupin.
  • Body painting - malování na tělo je pomíjivé umění malby na lidskou kůži. Na vaše přání vytvoříme fotografie na dané téma, namalujeme hostesky na vaší promoakci, nebo uspořádáme přehlídku pomalovaných modelek, na kterou nikdo z přihlížejících jen tak nezapomene.
  • Belly painting - malování na bříško je určené pro rodiny v radostném očekávání, které si chtějí na toto období zachovat originální památku. Bříško maminky pomalujeme podle jejího přání a taktéž nafotíme. Díky variabilním možnostem služeb zajistíme služby od levného a krásného malování, po profesionální sezení, kdy si bude maminka připadat jako skutečná modelka.
  • Airbrush tetování  je dočasné, bezpečné a bezbolestné tetování pro všechny, kteří se chtějí na pár dní odlišit. Speciální barva vydrží na kůži i déle, než týden a je téměř k nerozeznání od běžného tetování. Ideální jako atrakce na oslavy odrostlejších dětí všeho věku, svatby a firemní akce.
  • Modelování z balónků je populární a hravou zábavou pro malé i velké akce! Z dlouhých "hadích" balónků se dají vytvářet figurky a hračky, jen pro vaši potěchu.