Body painting – malování na tělo

 

Lidské tělo je jako nádherné plátno. Naše malířky to vědí a umí jej vyzdobit tak, aby bylo ještě krásnější. Body painting, neboli malování na (celé) tělo, přináší nekonečné možnosti tvarů, vzorů a motivů. Nám svěřený model dokážeme proměnit na fiktivní postavy, ozdobit abstraktními vzory i obrazy.

Kdy se vám může body painting hodit?

  • Zábava na akci - malování na větší plochu těla nemusí nutně znamenat nahotu. Malování menších obrazců nebo iluzí na tělo může být skvělou zábavou na letní party.
  • Atrakce pro dospělé - pořádáte party, oslavu nebo ples a lámete si hlavu nad půlnočním překvapením? Co takhle přehlídka pomalovaných těl?
  • Malování hostesek - chcete mít na promo akci něco nepřehlédnutelného? Zkuste oblečení, které neexistuje.
  • Ozvláštnění portfolia - jste fotograf, nebo model/ka? Body painting je pomíjivé umění, které přetrvá, jen pokud jej zachytí fotografie. Harmonické dílo vznikne pouze, pokud svoji práci perfektně odvede malíř, fotograf i model. Malování na tělo je pro vás jako stvořené, pokud si chcete zkusit zachytit neobvyklý akt, detail, nebo celou postavu, i když stojíte na druhé straně fotoaparátu a potřebujete zaujmout neobvyklou fotografií.

Cena

Každý body painting je neopakovatelným dílem. Stejně, jako tělo modelu je i každá zakázka jiná a tudíž není možné předem udat přesnou cenu. Pokud zajistíte vlastní model, hraje stále roli mnoho faktorů, jako je velikost malby, spotřeba barev a časová náročnost. V případě, že nám svěříte i zajištění modelu a fotografa se cena navyšuje o jejich honoráře. Proto, máte-li o body painting zájem kontaktujte nás přes náš kontaktní formulář, nebo na telefonním čísle +420 775 555 230

Ukázka práce:

Malovala Helena Fadrná

 

Zajímá vás body painting a chcete o něm vědět více? Přečtěte si příspěvky na našem blogu. Naleznete v něm historii zdobení lidského těla a možná i své oblíbené umělce. 🙂

V prvním díle naleznete, jak své tělo zdobí domorodé kmeny po celém světě, druhý díl se zabývá permanentním zdobením těla - tetováním a konečně ve třetím díle se podíváme do časů, kdy se začal tvořit moderní body painting.