Barvy na obličej

Používáme kvalitní barvy značky Snazaroo na obličej a Diamond FX na tělo.

Jde o barvy na obličej zvláště určené pro malování na kůži, jsou testované dermatologicky i našimi zkušenostmi. Malovali jsme na obličejě staré 18 měsíců i 70 let! Víme tedy, že jsou vhodné i pro citlivou dětskou pokožku. Je bezpečné  malovat jimi kolem očí a úst, v případě náhodného požití maximálně obarví jazyk. 🙂 Oba typy barev se po zaschnutí nedrolí, jsou pružné a odolné vůči lehkému otěru. Barvy na tělo jsou navíc odolné vůči většímu otěru a pocení. Na kůži vytvoří pružnou vrstvu – “druhou kůži”.

Jakékoli vaše dotazy ohledně barev, jejich používání a doporučení vám tádi zodpovíme u našeho stánku, nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Facepainting-805_ODoporučení pro naše barvy:

  • Barvy smyjete vodou, případně vodou mýdlovou. Odolnější barvy, jako jsou červená či žlutá mastným krémem (Nivea, Indulona), nebo odličovačem
  • Barvy nenechávejte na kůži přes noc! Vaší pokožce nic nehrozí, ale povlečení by vám nepoděkovalo. 🙂
  • Nedoporučujeme aplikaci na citlivou kůži (ekzémy) nebo poranění. Motiv lze vždy upravit tak, aby se případným postiženým místům vyhnul.
  • Nedoporučujeme aplikaci na místa pod oděvem, hrozí znečištění oděvu. Pokud se oděv zašpiní, jednoduše ho vyperete v ruce, nebo v pračce.
  • U jedinců s vysokou citlivostí na alergeny nedoporučujeme malbu kolem očí a doporučujeme test barev na předloktí. Za svou praxi jsme se však s alergickou reakcí na barvy nesetkali.
  • Na obličej s barvami nesahejte. Obrázek není odolný velkému otěru a rozmazal by se. Pokud vaše dítě v místě obrázku například něco svědí, na místo jemně zatlačte nehtem.

Pár dalších doporučení:

  • Pokud se vaše dítě nechce nechat namalovat, nenuťte ho. Ušetříte tím nervy sobě, malířce, ale hlavně vaší ratolesti. Stejně tak zvažte malování, nebo výběr motivu v případě, že je vaše dítě neposeda. 🙂
  • Pokud nebude u stánku moc lidí, rádi vám na obrázku provedeme drobné opravy defektů, vzniklých například jídlem, pocením, nebo otěrem.

Nabízíme malování na obličej pro Brno, Prahu, Benátky nad Jizerou a okolí.

Save