Tvořivé dílny pro děti i dospělé

Balónková dílnička

Dodejte vaší soukromé oslavě, firemní akci nebo teambuildingu ten správný šmrnc. Dopřejte dětem originální dětský den, nebojte se ozvláštnit jejich běžný den ve školce či narozeninovou oslavu. S naší balónkovou dílničkou máte úspěch zaručen. Balónkové dílny jsou totiž oblíbené nejen dětmi, ale i dospělými. Vytváření zvířátek, květin, postaviček a nejrůznějších tvarů z balónků patří ke kreativní formě zábavy. Navíc skvěle pomáhá s rozvojem manuálních a motorických schopností, takže jde o propojení zábavného s užitečným. Naše balónkové workshopy vede buď balónkový mistr, nebo animátorka. S jejich pomocí si vyrobí své balónkové dílo opravdu každý. Dílnička navíc může být součástí naší Balónkové show, kterou je možné prezentovat nejen v češtině, ale i angličtině. Vyrobená balónková dílka si samozřejmě odnesete domů.

Co na vás v naší balónkové dílničce čeká:

  • Šikovný a přátelský animátor
  • Nafukování a modelování vlastních balónkových výtvorů
  • Fantastická zábava s řadou her
  • Střelba balónkovým lukem a šípy na balónkové terče
  • Balónkový volejbal
  • Soutěž o nejbláznivější balónkovou čepici

Malování čokoládou

Dopřejte dětem nevšední dobrodružství za vítaného doprovodu čokolády. V naší dílně si (nejen) děti vytváří vlastní obrázek právě pomocí čokolády! Není asi třeba zdůrazňovat, proč je právě tenhle druh zábavy tolik žádaný. K realizaci přitom stačí málo. Čokoláda, štětec a papír jsou pomocníky, díky kterým vzniknou originální kresby, které si děti po zaschnutí odnesou domů. Fantazii se meze nekladou, jde především to, užít si celou akci naplno.

Dílničku je možné využít jak pro menší skupinky dětí, tak i pro firemní akce se stovkami účastníků. Veškerý materiál je samozřejmě v ceně. Odvažte se s čokoládou .