Balónkové dekorace jak je neznáte

Originální, nápadité a v tom nejlepším smyslu slova také šokující, ano i tak se dají popsat naše balónkové dekorace. Zapomeňte na tisíckrát okoukané balónky ve tvaru pejsků a žiraf. Místo nich si představte organické sloupy, balónkové brány, loga i číslice, trsy balónků zavěšených na stropě, slavnostně vyzdobený stůl, ale také nejrůznější postavičky, na které si zrovna vzpomenete. Seznam věcí, které zvládneme vytvořit právě z balónků, může být nekonečný. Výzdoba, kterou vám můžeme nabídnout, spolehlivě uchvátí nejen vás, ale také členy vaší rodiny, přátele, hosty, kolegy nebo třeba obchodní partnery, či vaše zákazníky. Jsme kreativní a pracujeme se skutečnou kvalitou. Proto jsou naše výtvory bez nadsázky označovány za umělecká díla. S jejich využitím můžete směle a s patřičnou hrdostí propagovat vaši společnost, značku, dotvořit výjimečnou atmosféru na oslavách, svatbách, večírcích a dalších významných událostech, na kterých je vaším cílem na pozvané hosty zapůsobit a připravit jim naprosto jedinečný zážitek a zábavu.

Čím jsou naše dekorace z balónků „jiné“?

Naše balónkové dekorace jsou skutečně výjimečné a to hned v několika směrech. Nejen, že je vyrábíme z klasických kulatých balónků, ale naše díla jsou vylepšena speciální modelovací technikou. Vždy proto budou klasické balónkové dekorace převyšovat o několik úrovní. Navíc pracujeme také s velmi elegantními chromovými balónky, které dekoracím dodají nepřehlédnutelný punc luxusu. Samozřejmostí je pro nás i to, že pracujeme výhradně s balónky značky Qualatex. Což je v současnosti nejkvalitnější značka vůbec. Jejím obrovským plusem je kromě maximální kvality materiálů bezesporu také to, že jsou tyto balónky 100 % ekologické. Což je úžasná správa, díky které si můžete jejich dokonalosti užít bez jakýchkoli pocitů výčitek vůči životnímu prostředí. Protože za sebou máme dlouholetou a bohatou praxi v tomto oboru, troufáme si říci, že patříme k nejlepším na trhu. Máme své osvědčené metody, které nám umožňují tvořit jinak a kreativněji, a to včetně možnosti umíchání vlastních odstínů barev. Nejsme tedy limitování ani kvalitou, barevností, počtem balónků či zkušenostmi, ba právě naopak vše mluví v náš prospěch.

Využijte naše balónkové dekorace kdekoli i kdykoli

Našimi dekoracemi pro vás zvládneme vyzdobit a ozvláštnit jakoukoli událost. Ať už se rozhodnete našich služeb využít pro jednoduchou domácí narozeninovou oslavu, nebo si budete přát zrealizovat pompézní výzdobu na obrovskou firemní párty, můžete se na nás spolehnout. Protože máme s přípravou dekorací mnoho zkušeností, rozhodli jsme se poskytovat i další přidané služby, které vám usnadní a zpříjemní průběh vaší prezentace, akce nebo oslavy. Naše hostesky se profesionálně postarají o komfort vašich hostů, malířka zabaví děti, kterým na obličeji vytvoří podobu jejich oblíbených hrdinů či zvířátek a pozvat si můžete také balónkáře. Ten se rád ujme další nevšední a nenucené zábavy, jež často prolomí ledy.

Výsledek bude perfektní a vzpomínky nezapomenutelné

S výsledkem budete maximálně spokojeni. Jsme zvyklí na nejrůznější přání našich klientů, kteří oceňují unikátnost vyrobených dekorací. Směle popusťte uzdu vaší fantazii a svěřte nám své představy a přání ohledně výzdoby, určitě se domluvíme. Naším cílem je vytvořit takovou balónkovou výzdobu, která přispěje k tomu, že na danou událost budete vy i další zúčastnění s nadšením vzpomínat ještě velmi dlouho.