Malování pro maminky

Čekáte nový přírůstek do rodiny a chcete mít na vaše očekávání originální památku? Jste kreativní a ráda zkoušíte nové věci? Pak je malování pro maminky jako stvořené právě pro vás!

Malování pro maminky je jedinečným zážitkem pro vás i pro malířku, jelikož malování na bříško s novým životem je neobyčejný zážitek. Odnesete si z něj však mnohem více, než příjemné pocity.

Jak malování probíhá?

Malování může probíhat v pohodní vašeho domova, nebo u malířky v Praze, Brně, nebo v Benátkách nad Jizerou. Pohodlně si sednete, nebo lehnete a malířka na vás vytvoří originální ornamenty, nebo obrázek, jaký si budete přát. Malování jednoho motivu zabere podle složitosti 1 – 3 hodinky. Během malování si můžete číst, povídat si s malířkou, nebo sledovat televizi. Vše se přizpůsobí vašemu pohodlí a přáním.

Poté vás malířka nafotí. Opět záleží na Vás, jaké focení si budete přát. Focení u vás doma je zajímavým zážitkem, ve známém prostředí se maminka většinou více uvolní a fotografie jsou přirozenější. Může se fotit i v exteriéru, z čehož vznikají zajímavé, veselé fotografie. Při focení u malířky doma lze využít zajímavého historického interiéru, nebo exteriéru. Možné je také vyhotovit fotografie na bílém pozadí, které se budou soustředit jen a jen na vás a vaše bříško. Focení trvá hodinku i více, podle toho, jak aktivní je mimanka v roli modelky. 🙂

Co si z malování odnesete?

Kromě zajímavého zážitku si ze sezení odnesete 3 vyretušované fotografie, které společně s malířkou vyberete. Fotografie dostanete v digitální podobě ve vysoké kvalitě (na flashdisku, nebo CD).

Co vám můžeme nabídnout dále?

Pokud chcete mít opravdu profesionální fotografie, je možné doobjednat kadeřnici a kosmetičku za 400 Kč.

Zprostředkujeme Vám vytisknutí fotografií na kvalitní fotopapír. Cena se liší podle Vámi požadovaného formátu fotografií.

Malování na bříško je možné objednat bez focení, se zajištěním vlastního fotografa. Cena je pak 400 Kč.

Nabízíme malování na obličej pro Brno, Prahu, Benátky nad Jizerou a okolí.