Zde uvedená nabídka je jen základním shrnutím našich dovedností a možností. Nebojte se nás kdykoli kontaktovat s jakýmkoli dotazem, připomínkou, či námětem.

Malování na obličej

neboli facepainting je stále oblíbenější atrakcí. Mějte ho na své akci i Vy! Pořádáte událost pro děti, jako je karneval, zakončení školního roku, nebo dětský den? Nebo snad vernisáž výstavy, jarmark, zábavu? Tato atrakce Vám pomůže přilákat více návštěvníků a zvýšit jejich spokojenost.

Z dětí vykouzlíme zvířátka, oblíbené hrdiny i víly, dospělým vytvoříme ozdobné ornamenty nejen na obličeji. Malování na obličej či na tělo dodá každé události hravost, veselí a hlavně barevnost. Nabízíme malování na obličej v Brně, Praze, Benátkách nad Jizerou a jejich okolí.

  malování na obličej  malování na obličej  malování na obličej


malování na obličej 1Facepainting – Soukromé oslavy

Chcete Vašim dětem zajistit nezapomenutelný zážitek? Přichystejte jim překvapení v podobě malování na obličej! Z jejich narozeninové, nebo jiné, oslavy se rázem může stát ZOO, hrad plný princezen, nebo ráj příšer. Můžeme půjčit dětem barvy, aby si mohly pod dohledem samy vyzkoušet, jaké to je někoho ozdobit, naučíme je základní vzory a triky.

Více informací naleznete ZDE.

 


Den s malováním na obličej

Vlastníte dětský klub, mateřské centrum, cukrárnu, kavárnu či jiné zařízení? Chcete přilákat více zákazníků? Nabízíme tzv. Dny s malování na obličej! Co to znamená? Naše malířka u Vás stráví celý den a bude k dispozici Vašim hostům. Děti se také mohou pod jejím dohledem malovat samy, není problém pomalovat i maminky, tatínky, personál… A jaké jsou další možnosti? Akci lze propagovat na našich stránkách výměnou za naší propagaci u Vás. Tím lze přilákat ještě více společných zákazníků. Akci je možno pravidelně opakovat. Malování lze tematicky určit. Uspořádáme např. „den se zvířátky“, „motýlí den“, nebo „den strašidel“.

Akci nenaleznete v našem ceníku. Pro bližší informace nás kontaktujte.


Malování pro maminky

Chcete originální vzpomínku na vaše nejkrásnější životní období? Vaše těhotenské bříško ozdobíme ornamenty, květinami, malbou vašeho miminka, nebo jakýmkoli motivem, jaký si budete přát. Malování i focení jednoho obrázku zabere asi 2 hodiny, focení může probíhat v interiéru i exteriéru, můžeme přijet k Vám domů, nebo Vy za námi do Prahy, Brna, nebo Benátek nad Jizerou. V ceně jsou 3 Vámi vybrané vyretušované fotografie v digitálním formátu (na e-mail, flashdisk, CD). Pokud byste měla zájem o vytištěné fotografie, tisk na kvalitní fotopapír vám do 2 dnů zprostředkujeme, ale není zahrnut v základní ceně.


Malování skupin

Malování na tělo či obličej ozvláštní každou skupinovou fotografii, ať už jde o fotografování zájmových kroužků, nebo rodiny. Drobné ornamenty jsou příjemným ozvláštněním třídního tabla.

malování na obličej


Bodypainting

Bodypainting, neboli malování na tělo, zdůrazňuje jeho přirozenou krásu. Vzory vychází z jeho přirozených tvarů a vlastností. Mohu pro Vás vytvořit malbu na zakázku na vlastní modelce s vlastním fotografem, nebo mohu pomalovat Vás.

Ceny uvedených produktů naleznete v našem ceníku.

Nabízíme malování na obličej pro Brno, Prahu, Benátky nad Jizerou a okolí.