Mikulášské malování na obličej

Malování na obličej je většinou spojováno s letní atmosférou, holou kůží a slunečními paprsky. Ale kdo říká, že se jej v zimě musíme vzdát? 🙂 Zkuste mikulášské malování na obličej!

iž druhým rokem nás letos najdete na akci „Mikulášská nadílka“ v Dobrovických muzejích, kde dětem zpříjemňujeme cestu za Mikulášem svými malůvkami. Face paintingu v zimě totiž nic nebrání! Barvy jsou po zaschnutí poměrně odolné proti otěru a tak se nemusíte bát o čisté bundy Vašich dětí. A i kdyby – stačí vlhký hadr a barva je pryč. Maluje se většinou v uzavřeném prostoru a tak se nemusíte bát ani toho, že by Vaše dítě při malování nastydlo.

A co vzory? Zimní vzory jsou trochu jiné, než letní – unikátní! Kdy jindy se můžete nechat namalovat na roztomilého čertíka, či děsivého ďábla, nebo si vybrat z pestré škály různě barevných andílků?

Zkrátka, face painting se hodí pro každou příležitost. I k předvánoční atmosféře. 🙂 A čím můžemeozvláštnin Vaše akce? Kromě speciálních tematických obrázků můžeme vytvořit nespočet variací modrých kytiček, bílých, či ledových tygrů, nebo bílých ornamentů.

Galerie pro mikulášské malování na obličej